02 80 50 380 info@ospo-slb.si

 

V ponedeljek, 3. 6. 2024, je v Slovenski Bistrici v organizacije naše šole potekal Medobčinski atletski troboj. Tekmovanja se je udeležilo 6 osnovnih šol. Zaradi dežja smo troboj malo prilagodili, učenci so namesto meta žvižgača izvedli suvanje težke žoge. Vsak učenec je tekmoval v vseh treh disciplinah (tek 60 m, skok v daljino, met težke žoge), rezultat vsake discipline se je ovrednotil s točkami in tako smo dobili najuspešnejše učence troboja. Medalje so dobili tudi najboljši učenci pri posameznih disciplin.  Naše učenke so bile zelo uspešne, saj so prva tri mesta zasedle prav one (Zala Šprogar, Mia Bračko, Elina Mehinbašić). Tudi v posameznih disciplinah so bili naše učenke zelo uspešne.   

Troboj:

  1. mesto Zala Šprogar   
  2. mesto Mia Bračko
  3. mesto Elina Mehinbašić

tek 60 m

  1. mesto Elina Mehinbašić
  2. mesto Zala Šprogar
  3. mesto Mia Bračko

skok v daljino

  1. mesto Zala Šprogar
  2. mesto Mia Bračko

suvanje težke žoge

  1. mesto Mia Bračko
  2. mesto Zala Šprogar

 

Vsem učencem čestitamo za odlične rezultate.

Aktiv ŠPO

 

Dostopnost