02 80 50 380 info@ospo-slb.si

 

V ponedeljek, 13. 05. 2024, smo na naši šoli OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica gostili eno izmed predtekmovanj v 16. otroški varnostni olimpijadi, ki jo vsako leto organizira Policijska uprava Maribor. Sodelovali so četrtošolci iz območja policijskih postaj Rače in Slovenska Bistrica. Naša šola je sodelovala z dvema ekipama četrtošolcev iz matične šole in eno ekipo iz podružnice Zgornja Ložnica. Preizkusili so se v štirih nalogah – človek ne jezi se, sestavljanje logotipov interventnih služb, varno s kolesom in črpanje vode z “vedrovko”. Naša rdeča ekipa je imela čast, da je pri eni nalogi tekmovala s policijsko ekipo, ki pa so jo zanesljivo premagali.

Vsi učenci so vse naloge odlično opravili in se pri tem zelo zabavali.  

Več slik si lahko ogledate tudi na spletni strani https://www.otroska-varnostna-olimpijada.com/2024/05/14/4-predtekmovanje-16-otroske-varnostne-olimpijade/

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo.

                                                                                                                       

Petra Orešič

Dostopnost