02 80 50 380 info@ospo-slb.si

 

V soboto, 16. 3. 2024, se je naša šola predstavila na sejmu Altermed v Celju. Predstavili sva dva projekta, ki sta v okviru programa Ekošola povezala matično šolo in podružnično šolo Zgornja Ložnica. Na stojnici z naslovoma Od čebelnjaka do medenjaka ter Od medenjaka do kuharskega junaka sva prikazali, kako so učenci iz odvečne hrane ustvarili nove ustvarjalne jedi in tako poskrbeli, da se je odvečna hrana ponovno uporabila. Obiskovalci so si lahko ogledali naše delo in tudi degustirali pripravljene jedi. Ponujali sva slastne medenjake in odlične reciklirane medenjake. Za okrasitev stojnice sva uporabili čudovite izdelke naših učencev. Lahko rečeva, da so naju zelo lepo sprejeli in izkazali veliko zanimanje za naše izdelke ter našo šolo. Predstavitev je bila ocenjena z odliko, za kar smo prejeli zlato priznanje.

Mateja Ivič in Andreja Bohak Potisk

Dostopnost