02 80 50 380 info@ospo-slb.si

 

V sredo, 7. 2. 2024, je na Rogli potekalo področno tekmovanje v veleslalomu. Naši učenci so odlično nastopili v obeh kategorijah. V kategoriji mlajših učencev so na stopničkah stali samo naši učenci, Matija Sagadin Pristovnik je zasedel odlično 1. mesto, David Flis 2. mesto in Žan Tomažič 3. mesto. Blesteli sta tudi mlajši deklici in sicer Lina Pirš je ugnala vso konkurenco in se povzpela na 1. mesto, na 2. mestu ji je delala družbo njena mlajša sestra Ajda Pirš. Tako je ekipa mlajših učencev, ki jo sestavljata 2 najboljša učenca in 2 najboljši učenki, osvojila 1. mesto 

Pri starejših učenkah je odlično 2. mesto zasedla Ema Kocjan, pri starejših učencih pa je Niko Grošelj osvojil 3. mesto. Jaka Ocepek je bil na nehvaležnem 4. mestu. Težka postavitev proge in zaledenela snežna površina je terjala davek in tako Ana Kocbek ni pravilno odpeljala proge in žal ni bila upoštevna v končni uvrstitvi. Starejši učenci so si z doseženimi rezultati pridobili možnost nastopa na državnem tekmovanju.   

Vsem učencem iskreno čestitamo! 

Aktiv ŠPO 

Dostopnost