02 80 50 380 info@ospo-slb.si

V torek, 23. 5. 2023, je na naši šoli potekal zaključek bralne značke za učence od 6. do 9. razreda.

V uvodu so se s svojimi pesmimi o branju predstavili učenci Maks Štefanič, Mojca Rabič, Ruby Pečnik, Žana Spindler in Nely Fišer. Učenka Iva Jurič pa je na klavirju zaigrala skladbo Mariage d` Amour. Sledil je težko pričakovan nastop slovenskega dramatika in pisatelja Toneta Partljiča, ki nam je na iskriv in izviren način pripovedoval o svojem otroštvu in življenju. Predstavil je tudi nekaj črtic na zelo humoren način. Zlasti smo se zabavali ob zgodbi Moja polporoka. Pisatelj je na oder povabil tudi naše učence in učitelje, ki so po njegovih navodilih zaigrali nekaj dramskih prizorov iz pravljic in ključna dejanja
tragedije Romeo in Julija. Učenci in učitelji smo se do solz nasmejali in se vsi ob koncu strinjali, da si želimo še več takšnih prijetnih in veselih trenutkov.

Dostopnost