Ekipno nepremagljivi

V petek, 14. 2. 2020, so nekateri preživeli »zaljubljeno«, drugi na informativnih dnevih, mi smo ga preživeli športno. Na Rogli je v prekrasnem vremenu potekalo področno tekmovanje v alpskem smučanju – veleslalom. Osem učencev je izvrstno zastopalo našo šolo. Kljub zaprti postaviti proge in nekaj manjšimi napakami smo Roglo zapustili z velikim nasmehom na ustih, saj smo dosegli kar 5 odličij.
Med starejšimi učenci zlato medaljo osvojil Nik Hvalec in dosegel tudi absolutno 2. najboljši čas. Na stopničkah se mu je pridružil tudi Luka Ocepek, ki je zasedel 2. mesto. Pri starejših učenkah je Eva Lubej pometla s konkurenco in se veselila 1. mesta. Miji Sagadin Pristovnik se je v zgornjem delu proge primerila večja napaka in zato osvojila 6. mesto. Ekipa v postavi Hvalec, Ocepek, Lubej in Sagadin Pristovnik je bila tako med starejšimi učenci nepremagljiva, saj zasedla 1. mesto. Ekipa starejših učencev in učenk se je z doseženimi rezultati uvrstila tudi na državno tekmovanje, ki bo potekalo na Krvavcu, 11.3.2020.
Odlične smučarje imamo tudi pri mlajših učencih. Matic Ocepek si je s svojim hitrim in natančnim smučanjem zaslužil 3. mesto. V kategoriji mlajših dečkov so nastopili še David Flis (6. mesto), Patrik Flis (7. mesto) in Blaž Pipenbaher (13. mesto). Potrebno je povedati, da sta David in Patrik tekmovala z 2 leti starejšimi, zato sta njuna rezultata zelo obetavna za naslednje sezone.
IMG 20200214 110309IMG 20200214 134631IMG 20200214 134353
IMG 20200214 135050

Vsem učencem iskreno čestitamo in se z njimi veselimo odličnih rezultatov!

obiskovalec: 2598704

©2020 Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica, vse pravice pridržane | gostovanje www.slohost.net