Področno posamično atletsko tekmovanje

V ponedeljek 3. 6. 2019, smo v Slovenski Bistrici soorganizirali področno posamično atletsko tekmovanje.
Učenci naše so se odlično odrezali. Osvojili so 8 medalj. Med mlajšimi učenci je Oskar Petak v teku na 600 m zasedel odlično 1. mesto. Mlajše učenke so se izkazale v tekih in vse zasedle 3. mesto, Eneja Šoster v teku na 60 m, Zala Štefanič v teku na 300 m, in Maja Tramšek v teku na 600 m. V kategoriji mlajših deklic sta nastopili tudi Jerneja Vavdi, ki je v skoku v daljino osvojila 2. mesto in Mija Sagadin Pristovnik, ki se je prav tako razveselila srebrne medalje. Vid Robnik je v teku na 1000 m v kategoriji starejših učencev pritekel v cilj drugi, Karina Pliberšek je med starejšimi učenkami z dobrimi skoki zasedla 2. mesto v skoku v višino.
Izvedla so se že vsa področna tekmovanja in tako se je po rezultatih na državno tekmovanje, ki bo potekalo v Žalcu uvrstilo 5 učencev: Oskar Petak, Zala Štefanič, Jerneja Vavdi, Karina Pliberšek in Jan Ačko.
Vsem nastopajočim tekmovalcem čestitamo in se hkrati zahvaljujemo vsem sodelujočim pri izvedbi tekmovanja.